ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

ŞOK MARKET MAĞAZALARINDA GÜNCEL; ŞOK AKTÜEL , ŞOK MARKET KATALOG KAMPANYALARI , ŞOK MARKET AKTÜEL ÜRÜNLER , ŞOK AKTÜEL KATALOĞU İNDİRİMLERİ , ŞOK BU HAFTA KATALOĞU , ŞOK HAFTAYA GELECEK ÜRÜNLER HAKKINDA MERAK EDİLEN TÜM DETAYLAR BU SAYFADA…

Şok Aktüel Ürünler Kataloğu ile her hafta ŞOK MARKET ; Türkiye’nin 81 ilinde 5700 ü aşan şubesi 24 dağıtım merkezi ve 25000 çalışanı ile önde gelen Market firmalarından biri olması sebebi ile Evinizin ihtiyaçları için “Şok Yeter De Artar” Sloganı ile hazırladığı muhteşem ürün ve kampanyalarını çok büyük bir takipçi müşteri kitlesine sunuyor.

Şok Aktüel ve Şok Hafta Sonu Kataloğu ile her hafta iki farklı Şok Market Kataloğu ile Müşterilerin temel ihtiyaç maddelerinden, Teknolojik Ürünlere-Küçük Ev Aletlerinden- Beyaz Eşyaya- Mutfak Ürünlerinden Züccaciye Ürünlerine-Tekstil Ürünlerinden Giyim Ürünlerine-Kişisel Bakım Ürünlerinden Hediyelik Ürünler ve tüm kategorideki ihtiyaçlarını Marka değeri yüksek Kaliteli Ürünleri büyük indirim avantajları karşılamaya çalışan Şok Market alışverişte kolaylıkları sağlayarak  yayınladığı Şok Katalog Kampanyası içerisinde tüketiciye sunuyor.


Şok Aktüel Ürünler çok geniş ürün portföyü kendine özgün markaları ve ulusal markaları bir arada farklı seçenekler olarak sunmasının dışında; Müşterilerine Kredi kartına peşin fiyatına taksit imkanı, İkincisi %50 indirim avantajlı ürünleri, Hergün Düşük Fiyat Etiket ile kampanya fırsatları ve Şok Market şubelerinde yapacağınız belli tutar alışverişlerinizde seçili ürünlerde büyük indirimler sabit fiyat garantili ürünler, Kredi Kartı ile alışverişlerinizde para puan kazanma sansını her hafta Şok Aktüel Katalog indirim avantajı listesinde rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Şok Aktüel ile Takipçi müşterilerinin  özellikle Şok Bu Hafta Kataloğu  kampanya  içinde neler var? şeklinde merak ettikleri fırsatlar başlamadan Şok Haftaya Gelecek Ürünler nelerdir? sorusunu sormalarında ki sebepte işte tüketici bütçesine sağladığı bu katkılar olsa gerek. Şok Market diğer firmalardan bir önde durmasını sağlayan unsurlardan biride Şok Aktüel Sebze ve Meyve Alanında müşterilere en taze ürünleri pazar fiyatının altında sunuyor olması. Tüm ekonomik koşullarda her zaman için tüketici bütçesine katkı sağlamayı kaliteyi ucuza sunmayı hedefleyen bunu da yıllardır çok güzel bir şekilde sürdürebilen Şok Market işte bu nedenlerle Evinizin İhtiyaçları için Şok Yeter de Artar diyor.

ŞOK 1995 Marketler 13 mağaza ile faaliyetine başladı.

ŞOK 2011 Marketler 1.255 mağaza ve 7 depo ile Yıldız Holding bünyesine katıldı.

ŞOK 2012 Mağazalarda düzenlemeler yapıldı ve 1.144 mağaza ile yıla girildi.

ŞOK 2013 Şok Marketler, indirimli süpermarket zinciri olan Dia S.A.’yı 584 mağazası ile, Türkiye’de “Onurex” olarak bilinen perakende zinciri Onur Ekspres Marketçilik A.Ş.’yi 116 mağazası ile ve Devamlı İndirim Mağazacılık (Dim) mağaza zincirini 18 mağazası ile satın alarak, bünyesine kattı.

ŞOK 2014 Tüm mağazaların ŞOK mağazalarına dönüşümü tamamladı.

ŞOK 2015 Yeni iş modeli ve mağaza konsepti geliştirildi. Her gün ortalama 3 mağaza açılarak organik büyümeye geçildi ve yılsonu itibariyle 3.000 mağazaya ulaştı.

ŞOK 2016 Yeni mağaza konsepti ile günde 3 mağaza açmaya devam edilirken, mevcut 1.648 mağaza yeni mağaza konseptine dönüştürüldü. 1.000 yeni mağaza açılarak, mağaza sayısı 4.000’e ulaştı.

ŞOK 2018 yılında faaliyetlerini müşteri odaklı dönemsel talep ve ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak geliştiren ve ŞOK Market Zincirini 5700 Şubeye çıkaran Dağıtım Merkezini 24 ‘e ve çalışan sayısını 25000 kişiye yükselterek Türkiye Ekonomisine ve İstihdama büyük katkı sağlayarak bu alanda varlığını devam ettiriyor.

1 2>>