ŞOK 17 EKİM 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

ŞOK 17 EKİM 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU NİHAYET YAYINLANDI. MERAKLA BEKLENEN ŞOK MAĞAZALARINDA ÇARŞAMBA GÜNÜ YER ALACAK OLAN ŞOK AKTÜEL 17 EKİM KATALOĞU FIRSAT ÜRÜNLERİ TÜM DETAYLARI SAYFAMIZDA…

Tüm ihtiyaçlarınız için Şok Yeter de Artar Etiketi ile Bu Hafta Şok Market yine 4 sayfadan oluşan muhteşem fırsatları göz dolduruyor. Öyle ise; Şok Aktüel 17 Ekim fırsat ürünleri nelerdir? Şok 17 Ekim 2018 Aktüel Kataloğu Kampanyaları nasıl olacak? 17 Ekim Şok Aktüel Ürünleri indirimleri nasıl olacak? Şok Kataloğu tüketiciye sunacağı avantajlar neler olacak? tüm bu sorularınızın cevapları sırasıyla şöyle..

A101 18 EKİM 2018 AKTÜELİ YAYINLANDI

Şok Aktüel 17 Ekim fırsat kampanyaları detaylarında Bu Hafta reyonlar indirimlerle dolup taşacak. Yaşanan Ekonomik Krizden dolayı aldığı kararla yıl sonuna kadar çoğu üründe tüketiciye desteğini her fırsatta dile getiren Şok Market Manav bölümünde sabit fiyat garantisini yıl sonuna kadar devam ettireceğini açıkladı. Ayrıca 17 Ekim Şok Aktüel Kampanyalı ürünlerini büyük indirimlerle reyonlara taşıyacak olan Şok Market 25 TL ve üzeri alışverişlerde büyük avantajlarla seçili ürünleri müşterilere sunacak. Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit avantajı çoğu alışverişlerinizde fırsat olarak sizleri bekliyor.Dönemsel talep ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefleyen Şok Market 17 Ekim Çarşamba fırsatlarını incelemeye başlayalım.

 

17 ekim 2018 sok katalogu

1 2 3 4 5>>
Yorumlar