BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

BİM MARKET MAĞAZALARINDA GEÇERLİ; BİM AKTÜEL , BİM ÜRÜNLERİ , BİM AKTÜEL ÜRÜNLER , BİM AKTÜEL ÜRÜNLER BU HAFTA , BİM KATALOG , BİM KATALOG YENİ , BİMDE BU HAFTA , BİM BU HAFTA , BİM KATALOĞU KAMPANYA MERAK EDİLEN TÜM DETAYLARI SAYFAMIZDA…

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu  indirim fırsatları ile Bim Market her hafta düzenli olarak Salı ve Cuma günleri tüketici taleplerini karşılamak için Bim Katalog ile karşımıza çıkıyor. Tüketicilerin talepleri ve tercihlerine göre Ayrıca dönemsel ihtiyaçları için her hafta şekillenen Bim Aktüel Ürünler fiyatları olduğu kadar Kalite ve İçeriği ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Ayrıca Koşulsuz iade garantisi politikası ile müşteri menfaatlerini her zaman ön planda tutmayı prensip edinen yaklaşımı ile takdir edilmiş olup  Bim Ürünleri her zaman kalite standartlarına uygun şekilde hazırlanır ve satışa sunulmuştur. Kalite ve içeriği standartlara uymayan ürünleri hiçbir zaman tüketici karşısına çıkarmayan Bim Aktüel ile uyguladığı indirimlerle de Toptan fiyatına Perakende satışında öncülüğünü üstlenmiş durumdadır.


Bim Market yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiyedeki ilk temsilcisi olması ile Marketçilik sektörüne bir çok yeniliği beraberinde getirmiştir. Portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir. Bim Katalog Kampanyaları her hafta çok büyük takipçi müşteri kitlesi tarafından takip edilmekte bu sebeple de Tüketici tarafından BİM AKTÜEL ÜRÜNLER BU HAFTA hangi fırsatlara yer vereceği merak edilmektedir. Belirttiğimiz gibi tüketicilerin talep ve ihtiyaçlarını her hafta hazırladığı Bim Katalogu listesinde dikkate aldığını söylemek zor değil. Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağaza ile başlayan Bim günümüzde Türkiye genelinde 6074 Market şubesiyle sektörün en lider kuruluşu olarak faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Bu geniş market ağına sahip olma avantajını her zaman kullanan  Bim Market uyguladığı tüketici yanlısı kampanyalarını Bim Aktüel ile her dönemde büyük takipçi müşteri kitlesi elde etmesinin yolunu açmış durumdadır. Bimde bu hafta neler var? Bim Bu Hafta hangi indirimli ürünleri getirecek? sorularının cevabını her hafta tüketicisine Salı ve Cuma günleri verebilmek için 42000 çalışanı ile karşılamaya çalışmaktadır. Uluslararası bir şirket olma vizyonu ile hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili faaliyetlerini 382 Mağaza ile FAS, 265 Mağaza ile MISIR da devam ettirmektedir.

BİM HİZMET FELSEFESİNİ ÖZETLEYEN BAŞLIKLAR:

BİM için müşterilerinin menfaati, kısa vadeli yüksek kârdan daha önemlidir.

BİM, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunar.

BİM müşterileri, memnun kalmadıkları ürünleri tartışmasız iade edebilirler.

BİM, müşterileri için yüksek kaliteli ürünleri özel olarak ürettirir.

BİM müşterileri, ambalaja ve markaya değil ürünün kendisine para öderler.

BİM, ürünleri koliler içinde teşhir eder, gereksiz mağaza maliyetlerinden kaçınır.

BİM, müşterilerine en yakın noktalarda ve en uygun fiyatlarla mağaza kiralar.

BİM, abartılı reklamlarla ürünlerin fiyatlarını artıracak harcamalar yapmaz.

BİM mağazaları, olabildiğince sade dekore edilir.

BİM mağazalarında, hizmeti aksatmayacak yeterlilikte personel çalışır.

1 2>>